Outhorn

INFORMACJA DLA SUBSKRYBENTÓW USŁUGI NEWSLETTER

 

 

1.Informacje ogólne:
1.1 Usługa Newsletter umożliwia wszystkim zapisanym osobom automatyczne otrzymywanie wiadomości e-mail zawierających informacje o aktualnych promocjach, nowościach w ofercie i specjalnych akcjach rabatowych OTCF S.A.
1.2 Korzystanie z usługi Newsletter jest bezterminowe i dobrowolne.
1.3 W celu świadczenia usługi, OTCF S.A. pozyskuje od osób zainteresowanych adresy e-mail.
1.4 Każdy subskrybent w dowolnym momencie może zrezygnować z usługi Newsletter lub dokonać zmiany adresu e-mail, na który wysyłane są wiadomości.
1.5 Administratorem danych przetwarzanych w celu realizacji usługi Newsletter jest OTCF S.A. z siedzibą w Wieliczce przy ul. Grottgera 30, 32-020 Wieliczka. Dane nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt 6 Ustawy o ochronie danych osobowych. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do treści jej danych oraz ich poprawiania. Podanie adresu e-mail jest dobrowolne, jednakże niezbędne dla realizacji usługi.
 
2. Rejestracja:
2.1 Usługa świadczona jest wyłącznie zapisanym osobom. W celu dokonania zapisu należy:
2.1.1 Wejść na stronę internetową: www.outhorn.com zapoznać się z „Informacją dla subskrybentów usługi Newsletter”, do której link znajduje się w treści klauzuli zgody na otrzymywanie informacji handlowych,
2.1.2 Wpisać swój adres e-mail. Ujawnianie adresów e-mail osób, które nie należą do osób dokonujących zapisu jest zabronione,
2.1.3 Wyrazić zgodę na otrzymywanie  informacji handlowych w formie wiadomości typu Newsletter i potwierdzić fakt zapoznania się z „Informacją dla subskrybentów usługi Newsletter” klikając na checbox znajdujący się obok akceptowanej treści,
2.1.4 Kliknąć przycisk "Wyślij"
 
3. Rezygnacja z usługi Newsletter lub modyfikacja danych osobowych:
 
3.1 Rezygnacja z usługi Newsletter następuje po zgłoszeniu takiej chęci:
3.1.1 W formie wiadomości e-mail wysłanej na adres: [email protected], lub
3.1.2 Poprzez kliknięcie w link rezygnacji z subskrypcji umieszczony w treści wiadomości stanowiącej Newsletter.
 
3.2 Informacja o powyższej procedurze zamieszczana jest w treści każdej wiadomości stanowiącej Newsletter.  
 
3.3 Zmiana adresu e-mail, na który wysyłane są wiadomości typu Newsletter, następuje po usunięciu poprzedniego adresu e-mail z listy subskrybentów (według zasad wskazanych w punkcie 3.1.) i dodaniu nowego adresu zgodnie z procedurą rejestracji opisaną w punkcie 2.
 

Chcę otrzymać newsletter

E-mail:
Wymagane
Administratorem danych przetwarzanych w celu wysyłania wiadomości stanowiących Newsletter jest OTCF S.A. z siedzibą przy ul. Grottgera 30, 32-020 Wieliczka. Dane nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt 6 Ustawy o ochronie danych osobowych. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do treści jej danych oraz ich poprawiania. Podanie adresu e-mail jest dobrowolne, jednakże niezbędne dla otrzymywania wiadomości.